TAMO DIENYNAS  0667 19366
Kodas Juridinių asmenų registre: 190532139

Skaitovų konkursas

2024 m. vasario 29 d. mūsų mokykloje vyko 2 klasių mokinių raiškiojo skaitymo konkursas „Žiemos pasaka“, kuriame savarankiškai pasirinktą eilėraštį apie žiemą deklamavo 14 mokinių.

Šiuo konkursu siekiama skatinti mokinius domėtis grožine literatūra, puoselėti meninio žodžio suvokimą, ugdyti gebėjimą kalbėti aiškiai, suprantamai, paveikiai.

Konkurso dalyvius muzikiniu kūriniu pasveikino 2a klasės ansamblis, vadovaujamas mokytojos Loretos Stankuvienės. Skaitovus dėmesingai vertino komisija: pavaduotoja Rasa Dauliuvienė, lietuvių kalbos mokytoja Jūratė Sutkuvienė, pradinių klasių mokytoja Salomėja Petretienė, logopedė Rasa Kasparienė.

Nors į langą jau beldėsi pavasaris, buvo labai miela klausytis antrokų deklamuojamų eilėraščių apie žiemą ir mintimis pakeliauti po apsnigtus miškus, laukus, paklausyti ledo žvangučių skambėjimo. Konkursui pasibaigus, visi konkurso dalyviai buvo apdovanoti padėkos raštais ir atminimo dovanėlėmis.

Sėkmė konkurse „Žiemos pasaka“ nusišypsojo 2b klasės mokinei TĖJAI AČAITEI, kuri sužavėjo komisiją savo įtaigiu ir nuoširdžiu deklamavimu ir laimėjo I-ąją vietą. Ilgiausiai teko tartis dėl II ir III vietos laimėtojų. Antrosios vietos skirtos 2c klasės mokiniui Jonui Vaitiekaičiui ir 2b klasės mokiniui Nojui Braziui. Trečiąją vietą užėmė net trys mokiniai: Aurėja Rimšaitė (2a), Adas Maslauskas (2d) ir Matas Radžius (2b). Žiūrovų simpatijas pelnė 2b klasės mokinė Mileta Raudytė.

Komisijos pirmininkė, lietuvių kalbos mokytoja Jūratė Sutkuvienė ne tik pasidžiaugė mažaisiais skaitovais, bet ir pastebėjo, kad antrokams labiausiai patinka poeto Martyno Vainilaičio eilėraščiai.

Skaitovai  su nekantrumu lauks balandžio mėnesį mokykloje vyksiančios popietės „Skaičiuotės ir greitakalbės“. Kas gi gebės iš antrokų greičiausiai pasakyti populiariausias lietuvių greitakalbes? Reikia suskubti pradaryti „tautosakos skrynelę“ ir pradėti ruoštis.

Konkurso organizatorės logopedė R. Kasparienė ir raiškiojo skaitymo būrelio vadovė K. Kairienė

Šiaulių „Juventos“ progimnazija

Skip to content