TAMO DIENYNAS  0667 19366
Kodas Juridinių asmenų registre: 190532139

Smagiai ir nuotaikingai pasitinkame Kalėdas

Gruodžio 20 d. mokykloje įvyko tradicinis kalėdinis koncertas „Tyliai ateina baltos Kalėdos“, kuriame dainavo net trys jaunučių chorai, muzikavo instrumentiniai ansambliai.

Pilnutėlė salė džiaugsmingai pasitiko ir plojimais palydėjo kiekvieną muzikinį pasirodymą. Ypač smagiai dainavo 1 kl. choras „Vyturėlis“ (mokyt. Ž. Sitnikienė), 2 kl. choras „Lakštutė“ (mokyt. A. Adomaitienė), 3 kl. choras „Pelėdžiukai“ (mokyt. L. Stankuvienė). Solidžiai muzikavo smuikininkų ansamblis (mokyt. I. Lipeikienė), iškilmingai kalėdines melodijas vinguriavo fleitininkų ansamblis „Dominantė“ (mokyt. G. Šimonienė), žaismingai grojo mažieji gitaristai (mokyt. T. Laugalis).

Skambėjo ne tik muzika, bet ir eilėraščiai, kuriuos deklamavo choristai. O finale, suskambus tradicinėms kalėdinėms dainoms „Kalėdų varpeliai“ ir „Džiaugsmingų Šv. Kalėdų“, ilgai netilo aplodismentai.

Koncertą vedusios Austėja Griniūtė ir Arielė Pekytė atsisveikino su žiūrovais, linkėdamos gražių, šviesių švenčių ir dar daug susitikimų ateityje… Dėkojame mokiniams ir mokytojams, sukūrusiems šventę.

Pavaduotoja Violeta Juodpusienė

Šiaulių „Juventos“ progimnazija

Skip to content