TAMO DIENYNAS  0667 19366
Kodas Juridinių asmenų registre: 190532139

„Šok į tėvų klumpes 2023“

Šiaulių „Juventos“ progimnazijos mokytojai, mokiniai ir jų tėveliai kasmet dalyvauja projekte „Šok į tėvų klumpes 2023“.

2d klasė apsilankė UAB Vonin Lithuania, kurioje yra gaminami žvejybiniai tinklai. Vaikai stebėjosi matydami ilgas eiles tinklų, kuriuos jungė darbuotojos, patys pabandė supinti virvę. Prie vaikų prisijungė ir Aurimo B. mama Monika, kuri dirba šioje įmonėje.

Mokiniai sužinojo, kad gamyklos „mama“ yra Farerų salose. Ten ir keliauja visi Lietuvoje pagaminti tinklai. Pasirodo, pas mus jie yra sujungiami iš atskirų detalių.

Vaikams buvo įdomu pamatyti ir darbuotojų poilsio patalpas, administracijos kabinetus, pasisveikinti su įmonės direktore. Klasėje atsirado norinčių dirbti tinklų gamintojo darbą.

2b klasę Adomo C. močiutė pakvietė pasisvečiuoti savo darbovietėje –  Valstybiniame Šiaulių dramos teatre. Vaikai pasivaikščiojo po teatro užkulisius ir susipažino su teatre dirbančių žmonių profesijomis: scenos apšvietėjais, garso operatoriais, siuvėjais, grimuotojais, dekoracijų gamintojais ir staliais.

Tos pačios klasės Mato B. tėvelis pakvietė vaikučius į savo darbovietę – Šiaulių greitosios medicinos pagalbos stotį. Juventiečiai sužinojo, kad čia dirba medikai, kurie visą parą darbo, švenčių ir poilsio dienomis teikia operatyvią kvalifikuotą pagalbą pacientams, kurių sveikatai kyla arba gali kilti  tiesioginė grėsmė. Skubi būtinoji medicinos pagalba teikiama nemokamai visiems asmenims be jokių išimčių.

Ačiū 2b ir 2d klasių mokytojoms Dianai Kontrimienei ir Vitalijai Bumblauskaitei bei šios klasės tėveliams už gražios idėjos palaikymą, bendradarbiavimą.

Saugios ir smagios vasaros!

Šiaulių „Juventos“ progimnazijos karjeros specialistė E. Valaitienė

Šiaulių „Juventos“ progimnazija

Skip to content