TAMO DIENYNAS  0667 19366
Kodas Juridinių asmenų registre: 190532139

Superherojai Šiaulių mieste

2022 metai paskelbti Jaunimo metais. Jauni žmonės kuria savo miestą. Miestas pulsuoja ir gyvas, kai jame yra kuriančių žmonių. Jis priima visus atvykstančius.

Šiaulių menų mokykla vasario mėnesį kvietė fantazuoti, ką moksleivių sukurti originalūs herojai, personažai iš filmų, komiksų ir mangų veiktų mūsų mieste. Piešinių konkursas taip ir vadinosi ,,Superherojus mano mieste“.

Kovo 7-ąją įvyko prizininkų, nominantų apdovanojimai, pagaliau ,,gyvai“ visiems susirinkus į nedidelę ceremoniją. Kaip simboliškai skambėjo konkurso pavadinimas, kai dabartinių baisių pasaulio įvykių fone atsiranda nauji superherojai…

Džiugu, kad galime pasidžiaugti mūsų mokyklos kūrėjų rezultatais: 8 – okė Urtė Urbonaitė laimėjo I-ąją, 6 – okė Greta Truškovskytė – III-iąją vietą, 3 – okė Aušrinė Dudnikaitė tapo nominante.

Urtės piešinyje realistiškai vaizduojamas ,,Apple“ kompanijos įkūrėjas, išradėjas Steve Jobs‘as, kadaise pasidaręs asmenukę prie Žaliūkių malūno 😊, Gretos kūrinyje – pasaulio vaikų pamėgta katytė Kitty dviračiu linksmai rieda per Saulės laikrodžio aikštę.

Merginos rinkosi skirtingas grafikos technikas ir savitai interpretavo temą.

Greta – nuolatinė piešinių konkursų dalyvė, o štai Urtė – atradimas, mergaitė pirmą kartą dalyvavo konkurse ir iškart ,,pataikė į dešimtuką“.

Aušrinės piešinyje – paprasta katytė, virstanti angelu sargu, saugančiu, globojančiu mūsų miestą…

Sveikiname kūrėjas, garsinančias ,,Juventos“ vardą!

Dailės mokytoja A. Lendzbergienė, pradinių klasių mokytoja A. Dirginčienė

Šiaulių „Juventos“ progimnazija

Skip to content