TAMO DIENYNAS  0667 19366
Kodas Juridinių asmenų registre: 190532139

Sveikiname kalėdinių miniatiūrų laureates!

Šalies paroda – konkursas „KALĖDINĖ MINIATIŪRA ir ne tik…“, organizuojamas Šiaulių Gegužių progimnazijos ir tapęs tradiciniu renginiu, kiekvienais metais skiriamas šviesiausio ir gražiausio metų laiko – Šv. Kalėdų laukimo įprasminimui.

Šių metų tema – KALĖDŲ SVEČIAS. Tai begalinė kalėdinės kompozicijos interpretacija: šventiniai personažai, jų nuotaikos, gyvenimo būdas, kalėdiniai akcentaių, reiškiniai.

Kiekviename darbelyje – pati įdomiausia, spalvingiausia autoriaus istorija, kurioje savo gyvenimą gyvena nykštukai, seniai šalčiai ir besmegeniai, zylutės ir elniai, ežiukai ir naminiai augintiniai, broliai – sesės.

Darbai atlikti pačiomis įvairiausiomis priemonėmis: akvarele, guašu, aliejinėmis kreidelėmis ir spalvotais pieštukais, tušinukais ir blizgančiais flomasteriais, grotažo ir koliažo technikomis.

Parodoje – konkurse dalyvavo 492 dailės darbai. 1 – 8 klasių mokinius rengė 86 mokytojai iš 51 šalies mokyklos. Labai džiaugiamės, kad kiekvienais metais mūsų progimnazijos mokinių darbai įvertinami diplomais.

Besibaigiantys 2021 – ieji atnešė laimėjimo džiaugsmą keturioms juventietėms: trečiokei Elzei Čelkytei (mokyt. A.Dirginčienė), ketvirtokei Faustei Truškovskytei (mokyt. K.Kairienė), šeštokėms Evai Jagutytei ir Gretai Truškovskytei (mokyt. A.Lendzbergienė).

Sveikiname kūrėjas ir jų mokytojas, puikia žinia pradėjusias naujus metus!

Dailės mokytoja A. Lendzbergienė

Šiaulių „Juventos“ progimnazija

Skip to content