TAMO DIENYNAS  0667 19366
Kodas Juridinių asmenų registre: 190532139

Sveikiname Laimoną Tamošiūną!

Muzikos mokytojas Laimonas Tamošiūnas Šiaulių „Juventos“ progimnazijoje dirba 23 metus.

Mokytojas moko groti gitara, vadovauja gitaristų ansambliams, yra sukūręs ir įgyvendina dvi naujas programas: muzikos technologijų dalyko bei muzikavimo šiuolaikiniais Karlo Orfo  instrumentais.

Mokytojas taip pat veda robotikos  užsiėmimus ir per keletą metų pasiekė nemažų laimėjimų: mokiniai tapo Lietuvos čempionatų prizininkais ir dalyvavo pirmame VEX robotics Europos čempionate Suomijoje.

Mokytojas L. Tamošiūnas 9 metus dirba J. Janonio gimnazijoje, vadovauja muzikuojančio jaunimo grupėms, taip sudarydamas galimybę tęsti muzikinį kelią „Juventos“ progimnaziją baigusiems mokiniams: su gitaros studijos gitaristais koncertuoja respublikiniuose ir miesto renginiuose, gimnazijų festivaliuose; išleistas Elzės Urbietytės autorinių dainų albumas „Bitės skrydis“; miesto muzikos olimpiadose 2019 ir 2020 m. su mokiniais laimėtos II vietos, respublikoje užimtos atitinkamai VI ir V vietos.

L. Tamošiūnas yra iniciatyvus, visada turi idėjų, racionalių pasiūlymų ruošiant ir organizuojant mokyklos, miesto ir respublikinius renginius. 2021 metais koordinavo nuotolinę Lietuvos muzikos olimpiadą, organizavo tarptautinę konferenciją „Muzikos įtaka mano gyvenimo kelio pasirinkimui“, respublikinį vokalistų konkursą „Dainos sparnais“,  mokinių konferenciją „UNESCO kultūros paveldas Lietuvoje“.

Mokytojas domisi IKT naujovėmis, jas diegia ugdymo procese, puikiai valdo technologijas ir muzikines programas, yra parengęs metodines priemones, nuolat veda nuotolinius seminarus muzikos ir įvairių dalykų mokytojams.

Laimonas yra bendraujantis ir bendradarbiaujantis kolega – mokytojai į jį nuolat kreipiasi ir visada sulaukia pagalbos (ypač daug konsultavo, padėjo prasidėjus nuotoliniam ugdymui).

Mokytojas yra mėgiamas mokinių – rašydami prašymus, tėvai dažnai nurodo, kad norėtų, jog vaiką mokytų L. Tamošiūnas. Po darbo, Laimonas taip pat aktyvus – groja gitara, koncertuoja, mėgsta žvejoti ir keliauti su šeima.

„Juventos“ progimnazija džiaugiasi turėdama kompetentingą, iniciatyvų ir kūrybingą mokytoją.

Šiaulių „Juventos“ progimnazija

Skip to content