TAMO DIENYNAS  0667 19366
Kodas Juridinių asmenų registre: 190532139

Švęskime laisvę

Valstybės atkūrimo diena svarbi kiekvienam Lietuvos gyventojui.

Šios prasmingos šventės išvakarėse Šiaulių „Juventos“ progimnazijos mokinukai svečiavosi keliuose miesto lopšeliuose darželiuose. Vyresnieji mažiesiems vedė rytmetį ,,Lietuvai mano širdelė“, kurios metu vaikai spalvotose širdelėse vaizdavo tai, kas puošia mūsų brangią Tėvynę. Po to visi svarstė, ką galime padaryti, kad ji būtų gražesnė, mielesnė ir stipresnė.

Širdelės buvo išmargintos šypsenomis, gėlytėmis, medeliais, paukšteliais, saulutėmis, žvėreliais, naminiais gyvūnėliais. Vaikai džiaugėsi, kad tėveliai, auklėtojai ir mokytojai juos moko saugoti ir mylėti gamtą, nešiukšlinti.

Mažieji šiauliečiai sakė, kad Lietuva – dideli namai, todėl jie turi tuos namus tvarkyti: padėti mamai išplauti indus, prižiūrėti šuniuką ar kačiuką, savo kambaryje tvarkingai sudėti daiktus, palaistyti gėlytes. Tėveliams, seneliams reikalinga pagalba tvarkant kiemą, auginant derlių.

Taip po truputį siekiame vaikų supratimo, kad valstybę kuriame mes VISI, kad nuo kiekvieno iš mūsų pastangų priklauso, ar čia bus gera gyventi, dirbti ir mylėti.

Tokių minčių vedami, „Juventos“ progimnazijos bendruomenės nariai, bendradarbiaudami su Maltos ordino pagalbos tarnybos Šiaulių grupe, Šiaulių Medelyno progimnazija bei Šiaulių skautų tunto „Aušros“ draugove, vasario 15 – 16 dienomis aplankė 24 Šiaulių miesto senjorus, nunešdami dovanų bei pasveikindami su Lietuvos valstybės atkūrimo diena.

Nuoširdi padėka už pagalbą, paramą, skirtą Šiaulių maltiečių globojamiems seneliams skrieja šiems juventiečiams:

  • vaikams ir jų tėveliams – Elzei Aušrinei, Julijai (4a, 8b) ir jų mamai Aušrai Dudnikienei, Timui Golubavičiui ir tėveliams (5c), Justinai Pundzienei (5c), Robertai Gabriūnienei (5c), Aušrinei Klimienei (7a);
  • skautukams – Egbertui Bardauskui, Mildai Šulskytei (5b), Jonei Milinavičiūtei (6c), Pijui Rakauskui, Viltei Katiliūtei, Ugnei Platbarzdytei (7d) ir jų vadovui, istorijos mokytojui Sergejui Staponkui;
  • klasių vadovams, mokytojams – Editai Valaitienei, Linai Kovaitienei, Justinui Jakubauskui, Vaidai Bernikienei, Aurelijai Dirginčienei, Laimutei Skyrienei.

Dėkojame Šiaulių maltiečių grupės vadovei Aušrai Simonavičiūtei už kvietimą daryti gerus darbus.

Ačiū tariame bendražygiams iš Šiaulių Medelyno progimnazijos (Vilmai Vaitekutienei, Deimilei Vozgirdaitei ir tėveliams, Donatui Rikliui ir tėveliams, Justinai Jacunskaitei ir tėveliams), skautams Emai Sinkevičiūtei iš Šiaulių Lieporių gimnazijos, Simonui ir Gabrielei ir jų mamai Astai iš Šiaulių „Romuvos“ progimnazijos.

Tegul mus visus vienija šilta, jauki bendrystė, pagarba ir gerumas!

Neformaliojo švietimo skyriaus vedėja J. Ančerevičiūtė

Šiaulių „Juventos“ progimnazija

Skip to content