TAMO DIENYNAS  0667 19366
Kodas Juridinių asmenų registre: 190532139

Tarp „Metų Mokytojų“ – Vaida Bernikienė

Suspindus auksiniam rudeniui, Šiaulių miestas Mokytojų dienos proga sveikina iniciatyviausius, kūrybiškiausius, pilietiškiausius, novatoriškiausius mokytojus, ant kurių pečių laikosi švietimo kasdienybė, vykdomos reformos, kurių pastangomis savitais, paveikiais metodais yra mokomi ir auklėjami vaikai.

Šiandien, spalio 4 d., Šiaulių Dailės galerijoje vyks iškilminga apdovanojimų šventė „Šiaulių miesto metų mokytojas“.

Be galo džiugu, kad jos metu bus pagerbta mūsų mokyklos anglų kalbos mokytoja VAIDA BERNIKIENĖ.

***

Anglų kalbos mokytoja Vaida Bernikienė puikiai išmano savo dėstomą dalyką: įdomiai, šiuolaikiškai veda pamokas, užsiėmimus, savo patirtimi dalinasi su kolegomis ne tik progimnazijoje, mieste, bet ir respublikoje bei užsienyje.

Mokytoja siekia tvarių pokyčių, susijusių su fizine, emocine sveikata, aplinkosauga. Todėl Vaida yra aktyvi įvairių projektų dalyvė. Mokytojos iniciatyva progimnazijoje vykdomas tarptautinis Erasmus+ projektas ,,5 žingsniai tvarumo link“, kuris subūrė bendraminčius, suteikė galimybę tobulinti mokinių ir mokytojų kompetencijas, paįvairino mokymąsi.

Mokytojos organizuojama įvairiapusė veikla ugdo mokinių gebėjimus, pomėgius, patirtį. Ugdytiniai nuolat skatinami imtis iniciatyvos, yra palaikomi, jiems teikiama pagalba.

Sveikai ir aktyviai gyvenanti mokytoja rūpinasi ne tik savo, bet ir kitų gera savijauta: veda neuroedukacinius užsiėmimus, pokalbius ir kitas veiklas, vykdo neformaliojo švietimo programą „Eko studija“, organizuoja žygius bei išvykas klasės bendruomenei, savanoriauja skautų judėjime.

Be pedagoginės veiklos, mokytoja yra rūpestinga 3 vaikų mama, aktyvi linijinių šokių šokėja, puiki dainininkė ir rankdarbių meistrė.

MIELA VAIDA, DŽIAUGIAMĖS JŪSŲ PASIEKIMAIS IR DĖKOJAME UŽ NUOŠIRDŲ DARBĄ.

Šiaulių „Juventos“ progimnazija

Skip to content