TAMO DIENYNAS  0667 19366
Kodas Juridinių asmenų registre: 190532139

Trečiokai Anykščiuose

2024 m. gegužės 29 d. 3a ir 3b klasių mokiniai kartu su savo mokytojomis dalyvavo pažintinėje kelionėje po Anykščių kraštą.
Pirmoje kelionės stotelėje teko gerokai pamiklinti kojas kopiant į rašytojo Jono Biliūno aprašytą Laimės žiburį ant Liudiškių kalvos.
Geležinkelio Siauruko muziejuje trečiokai pamatė  siauruką – unikalų technikos paveldą,  įvairių muziejaus eksponatų: vagonus, kuriuose žmones vežė į Sibirą, motociklų, senovinių automobilių ir net lagaminų parodas.
Visiems kartu smagiai teko pasivažinėti su drezina.
Daug puikių emocijų vaikai patyrė prašvilpdami rogučių trasa. Tai vienintelis toks atrakcionas Lietuvoje, viliojantis pagauti vėją skriejant linksmaisiais kalneliais nuo Kalitos kalno.
Paskutinė išvykos stotelė –  Puntuko akmuo (antrasis pagal dydį riedulys Lietuvoje) ir Medžių lajų takas. Tai pirmasis takas Baltijos valstybėse ir visoje Rytų Europoje, kuriuo galima pasivaikščioti medžių lajų lygyje.
Drąsesni vaikai galėjo lipti ir į 35 metrų apžvalgos bokštą –  apžvelgti Anykščių šilelį, Šventosios upės vingius ir lygumas.
Po patirtų įspūdžių, prasmingų veiklų ir nuoširdaus bendravimo trečiokams teko atsisveikinti su Anykščiais ir grįžti namo.

Pradinių klasių mokytojos R. Gružienė ir V. Bumblauskaitė

Šiaulių „Juventos“ progimnazija

Skip to content