TAMO DIENYNAS  0667 19366
Kodas Juridinių asmenų registre: 190532139

Turiningas 6a klasės gruodis

Būna, kai prabėga mėnuo ir to net nepastebi. Bet pasitaiko tokių laikotarpių, kai norisi sušukti: „Oho, koks puikus buvo mėnuo!“

Gruodžio mėnesį pradėjome ilgai laukta kelione į sostinę. Vilniuje apsilankėme MO muziejuje, kur dalyvavome emocinio intelekto lavinimo edukacinėje programoje ,,Gyvūnas ir robotas manyje: tarpasmeniniai santykiai ir kūrybiški konfliktų sprendimo būdai“. Užsiėmimo metu edukatorė labai kūrybiškai supažindino mus su muziejaus ekspozicijomis. Remdamiesi meno kūriniais, mokėmės  reflektuoti savo emocines būsenas ir įsijausti į kito žmogaus poziciją, aptarėme tipines žmogaus reakcijas į stresą, mokėmės pasirinkti veiksmingiausią strategiją. Tai buvo neįprastas, bet labai įdomus apsilankymas muziejuje. 

„Iliuzijų muziejus“ sudomino savo netikėtais eksponatais, kuriame iliuzijos persipina su mokslo išradimais ir menu. Čia fizika ir optika eksponuojama kartu su mįslingais meno kūriniais bei klasikinėmis paslaptimis. Taip pat išbandytos ir interaktyvios veiklos su šviesa ir šešėliais.

Kalėdinis Vilnius užbūrė senamiesčio gatvelėmis, švieselėmis, įspūdingomis dekoracijomis, o pagrindinė eglė sužavėjo savo išskirtinumu.

Ekskursija baigėsi, bet veiklos tęsėsi: Šiaulių menų mokykloje ruošėmės „Gerumo mugei“ ir, nuostabių mokytojų padedami, gaminome giliukus. Vėliau kūrėme klasės pasirodymą, repetavome. Mokiniai kepė skanėstus, kūrė lipdukus ir atvirukus, nepamiršdami dalyvauti būrelių, choro, ansamblių užsiėmimuose, dalyvaudami koncertuose, atsiskaitymuose…

Žaidimas ,,Slaptas draugas“ suintrigavo ir įsuko į dovanėlių paieškas ir spėliones. Kas gi tas slaptas draugas, kuris į kojinę ar dovanų maišelį deda skanėstus ir gražius linkėjimus?

Gruodžio mėnesį baigiame dalyvavimą 11 mėnesių trukusiame respublikiniame projekte ,,Sveikata visus metus“. Jo metu įvykdėme 11 iššūkių, kurių metu kūrėme, ieškojome, išbandėme naujas programėles, degustavome, fotografavome, fermentavome, sportavome, lankėmės edukacijose nuotoliniu būdu ir gyvai, susitikome su įdomiais žmonėmis. Dėkojame mokytojams, kurie padėjo įgyvendinti iššūkius. Džiaugiamės užimta III – iąja vieta ir prizais, kuriuos iš Vilniaus parveš Gustės tėvelis.

Mokykloje ramiai sėdėti neįmanoma – tik spėk suktis! Ketindami pailsėti, laukiame atostogų. Tikime, kad Naujieji metai atneš naujų iššūkių ir bus tokie patys įdomūs.

Visiems linkime ramių, šiltų švenčių bei turiningų metų!

6a klasės vadovė V. Bernikienė

Šiaulių „Juventos“ progimnazija

Skip to content