TAMO DIENYNAS  0667 19366
Kodas Juridinių asmenų registre: 190532139

V-asis konkursas „Dainos sparnais“

2023 m. balandžio 28 d. Šiaulių „Juventos“ progimnazijoje vyko V-asis respublikinis solistų ir vokalinių ansamblių konkursas „Dainos sparnais“. Renginyje dalyvavo 29 solistai ir ansambliai iš Kauno, Šiaulių, Kelmės, Naujosios Akmenės ir Mažeikių.

Konkursą sveikinimo žodžiu pradėjo progimnazijos direktorė Rita Tamašauskienė. Ekrane, skambant Mendelsono „Dainos sparnų“ muzikai, buvo rodomos ankstesnių konkursų nuotraukos, priminusios istoriją.

Visą dieną mokyklos salėje skambėjo dainos. Dalyviai pasirodė pagal amžiaus grupes: pirmieji dainavo 1-4 kl., vėliau 5-8 kl. dainininkai ir gimnazistai.

Vertinimo komisijai teko nelengva užduotis kiekvienoje amžiaus grupėje išskirti po 3 geriausius solistus ir 3 darniausiai skambėjusius ansamblius. Taip pat buvo skirtos nominacijos už geriausiai atliktą lietuvišką dainą, originalumą ir kūrybiškumą.

Organizatoriai džiaugėsi, kad konkurse nebuvo „atsitiktinių“ dainininkų – visi atvyko varžytis ir nugalėti. Tai lėmė aukštą konkurso „Dainos sparnais“ lygį. Dauguma solistų ir ansamblių pasirodymų buvo verti TV ekrano.

Buvo smagu matyti pilną salę žiūrovų, kurie negailėjo aplodismentų dalyviams, jų mokytojams ir komisijos nariams. Apdovanoti buvo visi, o laimėtojais tapo geriausieji (informacija skelbiama konkurso „Dainos sparnai“ svetainėje www.dainossparnais.site).

Dėkoju muzikos mokytojams, konkurso organizacinės grupės nariams Tomui Laugaliui, Loretai Mikutienei, Živilei Sitnikienei, Arūnui Mažintui. Jūsų puikaus pasiruošimo ir atsakingumo dėka renginys buvo sklandus ir gražus.

Visiems linkiu šviesių prisiminimų ir geros kloties. Iki kito karto!

Konkurso koordinatorė, direktoriaus pavaduotoja V. Juodpusienė

Nuotraukos T. Laugalio

Šiaulių „Juventos“ progimnazija

Skip to content