TAMO DIENYNAS  0667 19366
Kodas Juridinių asmenų registre: 190532139

Varšuvoje

Dauguma „Juventos“ progimnazijos septintokų 2024-uosius metus pradėjo ekskursija į Lenkiją.

Sausio 13-14 d. 7dbc klasių mokiniai laiką leido Varšuvoje. Ekskursiją pradėję pasivaikščiojimu po nepažįstamą miestą, klausydamiesi gidės L. F. Jonaitienės įdomaus pasakojimo apie ypatingas lenkų vietas, mokiniai (net ir lydintys mokytojai!), patikėję legenda apie stebuklingą varpą, išpildantį tik vieną norą, aplink jį draugiškai apsuko tris ratus (dabar belieka laukti norų išsipildymo). Po to – ekskursija su užduotimis „Varšuvos karališkojoje pilyje“, „Koperniko mokslo centre“. Visus sužavėjo pasivaikščiojimas po senamiestį, Šopeno muzika, sklindanti iš muzikinių suolelių, taip ir vadinamų „Šopeno suoleliais“.

O patys septintokai apie kelionę rašo taip:

„Man patiko, kai buvome ,,Karalių rūmuose”, patiko užduotys. Pirmą kartą pamačiau pačią Lenkijos sostinę – Varšuvą, kokie yra namai ir koks pastatų stilius. Patiko „Koperniko mokslo centre“, čia daug išradimų, kurie buvo labai įdomūs. Man labiausiai patiko, kai turėjome keltis į Varšuvos aukščiausią pastatą“ (Elija V.).

„Ekskursija buvo įdomi, „Koperniko mokslo centras“ man labiausiai patiko, nes galėjome viską išbandyti. Tikrai viską. Užlipus į bokštą, iš 30-ojo aukšto atsiveria labai gražus vaizdas. Buvo smagu atlikti užduotis „Karalių rūmuose“ (Urtė).

„Man ekskursija labai patiko. Labiausiai patiko „Karalių rūmai“, vaikščioti po senamiestį, ir žiūrėti į jį iš viršaus“ (Elija Vil).

„Labiausiai patiko Koperniko mokslo centras, nes ten buvo daug įdomių dalykų“ (Orestas B.).

„Karalių rūmai“ nustebino savo prabanga, labiausiai patiko ,,Mokslo ir kultūros cento” apžvalgos aikštelė“(Adomas).

„Labiausiai patiko Varšuvos miestas ir jo įspūdingi pastatai. Noriai kilau liftu į trisdešimtą aukštą ir apžiūrėjau visą miestą iš aukštai. Pamačiau nuostabų didelį senamiestį“ (Kamilė).

,,Ekskursija buvo įdomi. Žaidimas „Karalių rūmuose“ buvo smagus. Patiko „Mokslo ir kultūros centre“. Maloniai leidau laisvą laiką, galėjome skaniai pavalgyti” (Orestas G.).

„Man patiko žvelgti į miestą iš apžvalgos bokšto, išmokau ir pamačiau daug dalykų „Koperniko mokslo centre“. Tikrai patiko spręsti užduotis „Karalių rūmuose“ (Dominykas).

„Patiko vakare temstant vaikščioti po Varšuvos senamiestį ir kilti į 30-ąjį pastato aukštą. Patiko būti „Karalių rūmuose“ žiūrėti į paveikslus ir atlikti skirtas užduotis. Patiko „Koperniko mokslo centre“ išbandyti įvairius dalykus. Taigi – sužinojau tai, ko nežinojau anksčiau (Gabija).

7d klasės mokiniai ir klasės vadovė Neringa

Šiaulių „Juventos“ progimnazija

Skip to content