TAMO DIENYNAS  0667 19366
Kodas Juridinių asmenų registre: 190532139

Žagarės įdomybės

1a, 4a klasės, vykdančios Erasmus+ projektą „Digital Technologies in Introducing Traditions”, išsiruošė į Žagarės Lėlių namus ir Kaliausių gamybos fabrikėlį.

Oras puikus! O ir Lėlių namai nuteikė smagiai. Vaikams dar nebuvo tekę matyti tiek įvairių šalių lėlių, o Lėlių namams – tiek vaikų vienoje vietoje.

Susipažinę su lėlytėmis, spėriu žingsniu keliavome į Kaliausių gamybos fabrikėlį. Sužinoję, kokie įdomūs dalykėliai čia vyksta (kaliausių festivaliai, plaukimas Švėtės upe su kaliausėmis, šokiai), ketvirtokai į porą čiupo po pirmoką ir draugiškai gamino žaismingas kaliausias.

Pirmokai – šaunuoliai! Buvo porų, kur ne ketvirtokas, o pirmokas padėjo savo porininkui… Pasidžiaugus savo ir draugų kaliausėmis, vaikai įsitaisė fabrikėlio kieme, kur jų laukė „Zapės restorano“ (taip pavadintas fabrikėlyje įsikūrę restoranėlis) vaišės – žolelių arbata su sausainiais ir namine uogiene!

Atsisveikinę su svetingąja fabrikėlio šeimininke mokytoja Aušrine, dar pasigrožėjome ir Žagarės dvaro sodyba. Ir tik pasiekus autobusą, mus pasivijo lietus!

Vaikai ekskursijos metu „numynė“ net po 6 kilometrus. Kas galėjo patikėti, kad jie tokie atsparūs!

Pradinių klasių mokytoja A. Dirginčienė

Šiaulių „Juventos“ progimnazija

Skip to content