Meniu
Naujienos
Apie progimnaziją
Struktūra ir kontaktai
Teisinė informacija
Korupcijos prevencija
Priėmimas į mokyklą
Laisvos vietos
Bendrasis ugdymas
Muzikinis ugdymas
Neformalusis švietimas
Savivalda
Projektai
Pasiekimai
Prevencinės programos
Administracinė informacija
SKU
Paslaugos
Nuorodos
Nuotolinis ugdymas
AdministratorUgdymas karjerai

Pamokų laikas
Pamokų laikas
I.8:30 - 9:10
II.9:15 - 9:55
III.10:00 - 10:40
IV.10:45 - 11:25
V.11:30 - 12:10
VI.13:00 - 13:40

 
  
  
  
  
  
  
  
  
  
  
  
  
  
2020-04-10
Trečiokų išvyka į Gruzdžius Spausdinti El. paštas

Šiltą 2017 m. rugsėjo 5-osios rytmetį 3a ir 3c klasių mokinukai, lydimi mokytojų A.Mažonavičienės, R.Valukonienės, E.Šliauterienės ir S.Kiviliauskaitės, išvyko į Gruzdžius.

Daugiau negu 20 metų Gruzdžių miestelyje (Šiaulių r.) buvusio grafo Naryškino dvaro pastate kuria juodosios keramikos meistrai tautodailininkai Vytautas ir Regina Mataičiai. Čia mokiniai ir turėjo puikią galimybę susipažinti su juodosios keramikos dirbinių gamyba.

Pirmiausiai keramikė Regina papasakojo apie dirbtuves, žiedimo įrangą, supažindino su molio savybėmis, parodė, kaip žiedžiamas gaminys, paaiškino, kad juodosios keramikos dirbiniai nėra dažomi juodai, bet yra apie 12-14 valandų kaitinami krosnyje, kol pasiekia 1000 laipsnių temperatūrą. Nėra jokių termometrų, viską keramikai daro iš akies ir patirties.

Po to mokiniai patys kūrė, lipdė, puošė įvairius molinukus. Susipažinę su puodžiaus amatu, trečiokai išvyko į Dargaičių kaime esantį Mini Zoo. Dargaičių kaimas- tai vienos gatvės kaimas. Jo gale ir yra naujai įsikūręs Raimondo Neverdausko alpakų ūkis,kuris Šiaurės Lietuvoje yra vienas didžiausių Pabaltijyje.

Šeimininkas mokinius, mokinius pasitikęs labai šiltai, papasakojo apie alpakas: iš kur jos kilo, kaip atsirado Lietuvoje, kuo ypatingi šie gyvūnai, pristatė alpakų vilną ir jos gaminius.

Smagiausia dalis - susipažinimas su alpakomis ir kitais gyvūnais, gyvenančiais ūkyje: lamomis, kupranugariu, asiliukais, olandiški ožiukais, šinšilomis, triušiais, stručiais ir tik vakar parvežtomis mažomis avytėmis. Prižiūrint šeimininkui, gyvūnus buvo galima pašerti, paglostyti, kartu nusifotografuoti. Jaunieji Mini Zoo lankytojai patyrė daug gerų emocijų. nusifotografuoti. Jaunieji Mini Zoo lankytojai patyrė daug gerų emocijų.

Pradinių klasių mokytojos A.Mažonavičienė, R.ValukonienėPaskutinį kartą atnaujinta ( 2017-09-18 )
 
< Ankstesnis   Kitas >
Free Design by [ Anch ] Gorsk.net Studio Reklama internete Reklama Google Adwords SEO paslaugos SEO optimizacija Google Advertising AdWords Digital marketing