Meniu
Naujienos
Apie progimnaziją
Struktūra ir kontaktai
Teisinė informacija
Korupcijos prevencija
Priėmimas į mokyklą
Laisvos vietos
Bendrasis ugdymas
Muzikinis ugdymas
Neformalusis švietimas
Savivalda
Projektai
Pasiekimai
Prevencinės programos
Administracinė informacija
SKU
Paslaugos
Nuorodos
Nuotolinis ugdymas
Administrator

Ugdymas karjerai
Pamokų laikas
Pamokų laikas
I.8:00 - 8:45
II.8:50 - 9:35
III.9:45 - 10:30
IV.10:50 - 11:35
V.11:50 - 12:35
VI.12:50 - 13:35
VII.13.50 - 14.35
VIII.14.40 - 15.20
IX.15.25 - 16.05
X.16.10 - 16.50

 
  
  
  
  
  
  
  
  
  
  
  
  
  
2020-11-25
„Sportuojanti mergaitė – būsima olimpietė 2018“ Spausdinti El. paštas

Šiaulių „Juventos progimnazija - „Sveikatą stiprinanti mokykla“, todėl nenuostabu, jog čia didelis dėmesys skiriamas sveikatą stiprinantiems renginiams, projektams eTwinning - Nordplus „Sveikai gyventi yra smagu“, „Sveikatiada“ ir kt.

Vaikystė, sportas ir žaidimai – neišskiriami. Nėra vaikų, kurie nenorėtų žaisti judriuosius žaidimus, nebandytų lenktyniauti, varžytis, atlikdami fizinius pratimus ir veiksmus.

Tad džiaugiamės turėdami tradiciją pavasarį organizuoti respublikinį renginį „Sportuojanti mergaitė – būsima olimpietė“, kurį entuziastingai remia Lietuvos Moterų Sporto Asociacija. Kadangi jau nuo pirmos klasės mergaitės turi mokytis pasitikėti savo jėgomis, valios ir fizinių pastangų dėka siekti geriausio rezultato, sporto šventė organizuota 8 - 10 metų mergaitėms.

Į renginį atvyko 12 komandų (po 10 mergaičių) iš Šiaulių „Juventos“, Dainų, Medelyno progimnazijų, „Smalsiųjų pabiručių“, Centro pradinės mokyklos, Sondeckio Menų gimnazijos, Aukštelės bei Šilutės Juknaičių pagrindinės mokyklų. Lietuvos Moterų Sporto Asociacijai atstovavo VDU docentė, LMSA viceprezidentė Asta Mockienė ir LMSA prezidentė Joana Bartaškienė.

Šventę organizavo ir vedė „Juventos“ progimnazijos ketvirtokų mokytojos Diana Gedminienė ir Kristina Kairienė. Joms šauniai talkininkavo Šiaulių universiteto dėstytojas Rytis Alūzas.

Po iškilmingos komandų rikiuotės, sveikinimų, mankštos komandoms buvo įteikti sportiniai „kelialapiai“. Mažųjų olimpiečių laukė įspūdinga kelionė po krepšinio, futbolo, teniso, tinklinio, sveikos gyvensenos, vikrumo, lankstumo, ištvermės stoteles. Mažąsias sportininkes čia pasitiko ir įveikti užduotis padėjo būsimieji treneriai – Šiaulių universiteto studentai. Visą kelionę mergaites lydėjo sportinis šūkis: „Linksmiau, drąsiau, vikriau!“.

LMSU prezidentė Joana Bartaškienė džiaugėsi, kad nuoširdų mokytojų ir mokinių darbą kūno kultūros pamokų, sportinių treniruočių metu vainikavo jau VII – oji sporto šventė „Sportuojanti mergaitė – būsima olimpietė“. Visos dalyvės buvo paskatintos medaliais ir diplomais, mokytojai, studentai – padėkos raštais.

Puikus renginys, apdovanojimai vaikams suteikė ne tik daug džiugių emocijų, bet ir padidino motyvaciją užsiimti aktyvia fizine veikla, sistemingai mankštintis, sąmoningai rūpintis savo sveikata ir fiziniu tobulinimusi.

Pradinių klasių mokytojos K.Kairienė ir D.Gedminienė

Nuotraukos 8a kl. mokinės V.Daktariūnaitės

  
< Ankstesnis   Kitas >
Free Design by [ Anch ] Gorsk.net Studio Reklama internete Reklama Google Adwords SEO paslaugos SEO optimizacija Google Advertising AdWords Digital marketing