Meniu
Naujienos
Apie progimnaziją
Struktūra ir kontaktai
Teisinė informacija
Korupcijos prevencija
Priėmimas į mokyklą
Laisvos vietos
Bendrasis ugdymas
Muzikinis ugdymas
Neformalusis švietimas
Savivalda
Projektai
Pasiekimai
Prevencinės programos
Administracinė informacija
SKU
Paslaugos
Nuorodos
Nuotolinis ugdymas
AdministratorUgdymas karjerai

Pamokų laikas
Pamokų laikas
I.8:30 - 9:10
II.9:15 - 9:55
III.10:00 - 10:40
IV.10:45 - 11:25
V.11:30 - 12:10
VI.13:00 - 13:40

 
  
  
  
  
  
  
  
  
  
  
  
  
  
2020-04-10
„Viskas, ką galite įsivaizduoti, yra tiesa“ Spausdinti El. paštas

Ispanų dailininkas Pablo Pikaso yra pasakęs: „Viskas, ką galite įsivaizduoti, yra tiesa“. Ši dailininko mintis tapo tarptautinio projekto „Atnaujinkime savo svajones“ antrosios užduoties moto.  

Dėl šios priežasties projekte dalyvaujantiems juventiečiams pirmosios savaitės pamokos prasidėjo tikrai neįprastai: mokytojos neliepė susikaupti, atsiversti vadovėlių ar pasikartoti taisykles. Jos paprašė mokinių užsimerkti, atsipalaiduoti ir mintimis leistis į svajonių, vizijų ir idėjų pasaulį.

Paskui vaikai pasakojo ar piešė tai, ką matė savo vaizduotėje. Vėliau juventiečiai turėjo apgalvoti, kokios opiausios problemos kyla jų mieste, šalyje ar net pasaulyje, ir nuspręsti, kokių profesijų atstovai ir kokiais būdais galėtų jas išspręsti.

Mokiniai galėjo dirbti individualiai, bet dažniausiai būrėsi į mažesnes ar didesnes komandas. Per keletą pamokų ir namuose teko paklajoti interneto platybėse ieškant reikiamos informacijos, gerokai pasiginčyti darbo grupėse, kad vaizdiniai ir svajonės virstų nedideliais projektais. Projektus jų autoriai pristatė draugams, atsakė į jiems kylančius klausimus.

Po trijų savaičių dalyvavimo projekte mokinių nuomonė vieninga: „Tai labai įdomi veikla. Mes daug ką sužinome, smagu dirbti grupėse, mes turime tikslą ir patys sprendžiame, ką ir kaip darysime“, „Mes pasijutome svarbūs ir nuo mūsų priklauso, kaip gyvensime ateityje?“

Anglų kalbos mokytoja V. Klimavičienė

 

 
< Ankstesnis   Kitas >
Free Design by [ Anch ] Gorsk.net Studio Reklama internete Reklama Google Adwords SEO paslaugos SEO optimizacija Google Advertising AdWords Digital marketing