TAMO DIENYNAS  0667 19366
Kodas Juridinių asmenų registre: 190532139

Trimitas

Jei dar nežinote kokį muzikos instrumentą riknktis – rinkitės blizgantį, skambų ir visur tinkantį TRIMITĄ. Trimitas puikus pasirinkimas, skatinant vaiką domėtis ir kurti muziką. Tai unikalus instrumentas su turtinga istorija ir ryškiu garsu, kuris padės jūsų vaikui atrasti savo muzikinį potencialą ir vystytis muzikaliai.

Trimitas yra aukščiausio registro varinis pučiamasis instrumentas, kuriuos dažniausiai naudoja orkestruose, džiazo ir simfoninėse muzikos grupėse, bei grojant solo. Jo ryškus garsas prideda energijos ir įkvėpimo bet kokiam muzikiniam pasirodymui.

Kornetas gali būti laikomas mažasis trimito brolis, nes jie yra panašūs pučiamieji instrumentai, bet skiriasi savo formos ir garsų spalva. Šių pučiamujų instrumentų mokymasis gali būti malonus ir įdomus patyrimas jūsų vaikui. Jis reikalauja disciplinos, koncentracijos ir praktikos, bet tai gali būti ir smagu. Be to, tai suteikia unikalę galimybę vaikui kūrybiškai išreikšti save ir plėtoti savo asmeninį „aš“. Tai yra puikus būdas skatinti vaiką domėtis ir kurti muziką, bei padėti jam tobulinti savo muzikinius įgūdžius.

Pradžioje jūsų vaikas išmoks pagrindų: kaip laikyti instrumentą, taisyklingai kvėpuoti, kaip groti ir skaityti muziką. Tolesniame mokymo procese bus įtraukti sudėtingesni techniniai įgūdžiai ir muzikiniai kūriniai, tokie kaip frazavimas, dinamika ir improvizacija. Laikui bėgant ir nuolatinai praktikuojantis, Jūsų vaikas turės galimybę viešai koncertuoti, parodyti savo įgūdžius, pratintis prie scenos ir publikos.

Trimitas

Šiaulių „Juventos“ progimnazija

Skip to content